Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti… Evinizde, işyerinizde su kaçağı mı var veya komşunuzdan evinize su mu damlıyor, sizden komşunuza su mu damlıyor?…

Tüm bu sorunları kırmadan-dökmeden cihazla “su sızıntısı tespiti” hizmetimizden yararlanarak çok kısa bir sürede çözüme kavuşturabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Kaçakların bulunması normal yollarla pek de kolay bir iş değildir. Bilinçsizce su kaçağı tespiti yapmaya çalışmak samanlıkta iğne aramak gibidir. Su tesisatları yer altından geçtiğinden veya duvara gömülü olduğundan dolayı su kaçağı tespiti oldukça zor ve meşakatli bir iştir.

Su tesisatı kaçak tespiti için çağırdığınız ustanın teknolojik ekipmanları yok ise veya yeterli teknolojik ekipmana sahip değilse evinizin, iş yerinizin her yerini köstebek gibi kırıp dökmeden bulması pek de mümkün değildir.

Su sızıntısı, sızıntının olduğu yerlerin çok daha uzağından dışarı çıkabilmektedir. Bundan dolayı da usta sızıntıyı tespit edebilmek için duvarı, zemini kırmak zorundadır. İlk kırdığı yer doğru yer değilse bir başka tahmin yapacak ve bu bulana kadar bu şekilde devam edecek. Bu da yapınızda ciddi tahribata ve kirliliğe yol açacaktır.

Ancak uzman bir ekipten alacağınız destek ile yapılarınızın kırılmadan, dökülmeden su sızıntısı tespiti yapılabilecektir. Üst düzey teknolojik ekipmanlar ile kırmadan, dökmeden su kaçağının olduğu yer noktasal tespit edilip, onarılmaktadır.

Su Kaçağı Tespiti‘nde Teknolojik Çözüm

Günümüz teknolojisi ile su tesisatlarındaki sızıntı ya da kaçak kısa zamanda noktasal olarak tespit edilebilmektedir. Tesisatınızın gerek sıcak su hattında, gerekse soğuk su hattındaki herhangi bir kaçak hiçbir yeri kırmadan, çok kısa zamanda noktası noktasına tespit edilebilmektedir. Eski sistemsizliğin ve ekipmansızlığın vermiş olduğu maddi-manevi tüm sıkıntıları ortadan kaldırmaktadır. Size maddi olarak da, zaman olarak da ciddi tasarruf imkanı sağlamaktadır.

Unutulmaması gereken bir konu vardır ki; o da hiçbir teknoloji insan olmadan çözüm üretememektedir. Firmamız, Su kaçağı tespitinde teknolojinin en son ürünleri olan ekipmanları tercih ederken, ekibini de işinde uzmanlaşmış, donanımı güçlü arkadaşlardan oluşturmaktadır. Deneyimli uzman arkadaşlarımız size yardımcı olacak, sorununuzu en kısa zamanda çözüme kavuşturacaktır.

Firmamız yapmış olduğu tüm su kaçağı tespiti ve su kaçağı tamiri işlemlerine 2 yıl %100 kapsamlı garanti vermektedir.

Kameralı Su Sızıntısı Tespit İşlemi
su sızıntısı tespiti, su kaçağı bulma, su kaçağı tamiri, tesisat kaçak bulma, su kaçağı, tıkanıklık açma, su tesisatçısı, tesisatçı…

Termal Kamera ile Su Sızıntısı Tespiti


Petek Tesisat
Müşteri Hizmetleri ve Teknik Destek Ekibi: 0542 434 02 02