Hakkımızda

Hakkımızda

Petek Tesisat Su Kaçağı Tespiti, Bakım ve Onarım Hizmetleri, yapılarınızda veya yapılarınız dışındaki tesisatlarınızda oluşan ya da oluşabilecek tıkanıklıkları, sızdırmaları kırmadan, dökmeden tespit etmek ve en hızlı, en güvenli, en dayanaklı şekilde onarımını gerçekleştirmek amacıyla faaliyetine başlamıştır. Ve bu doğrultuda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Tıkanıklık veya sızdırma tamiratlarının ciddi derecede kırıp, dökerek bulunabildiği bir dönemden, özel cihazlar ile milimi milimine kaçağın ya da sızdırmanın olduğu yerin tespit edildiği bir döneme geçiş yapmış bulunuyoruz.

Ciddi bir zaman kaybanın yaşandığı o tamir işlemlerini, çok kısa zamanda gerçekleştirebilen bu sistemler ile firmamız, müşterilerinin zaman kaybı yaşamasını engellemekte; kırılıp dökülmüş duvar parçaları, kum, toz gibi kirin temizlenmesinden oluşacak zahmetten de kurtarmaktadır. Üstelik müşterilerimizin ciddi maddi tasarruf elde etmesini sağlamaktır.

En son teknolojiyi kullanan firmamız, işinde uzman, bilgi birikimi ve donanımı açısından en üst düzeyde olan, ayrıca işinde gerekli eğitimleri almış takım arkadaşları ile hizmet vermektedir. Bu nedenle firmamız yaptığı işlere iki yıl garanti verebilen tek firmadır. Üsteli bu garanti %100 işçilik ve malzeme garantisidir.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan firmamız işi yapana kadar değil, iş bittikten sonra da müşterilerine vermiş olduğu garanti kapsamında desteğini sürdürmektedir. Sektörün liderlerinden biri olan firmamız bu tür çalışmalarıyla sektöre öncülü etmektedir.

Merkezi İstanbul Anadolu Yakası’nda olan firmamızın, Avrupa Yakası ve Kocaeli, Gebze ve Adapazarı’nda şubeleri mevcuttur. (bakınız İletişim) Ayrıca İstanbul’da 38, Kocaeli’de 2 ve Adapazarı’nda 1 olmak üzere 41 ayrı noktada teknik servisimiz mevcuttur. Petek Tesisat İstanbul, Kocaeli ve Adapazarı il sınırları içerisindeki tüm semtlerimize hizmet vermektedir. (bakınız Hizmet Bölgelerimiz)

En iyi referansı, bugüne kadar yapmış olduğu işlerdeki kalitesi ve müşterilerinin memnuniyeti olan firmamız; aynı ciddiyet ve yaklaşım ile en iyi hizmeti, en ekonomik fiyatlarla müşterilerine sunmaya devam edecektir.

 

Petek Tesisat Su Kaçağı Tespit, Bakım ve Onarım Hizmetleri
“Kırmadan, dökmeden noktasal su kaçağı tespiti, su kaçağı tamiri, tesisat bakımı, tıkanıklık açma hizmeti”

Daha fazla bilgi için bizi 0542 434 02 02 nolu telefon numarasından arayabilirsiniz.