Kanal Açma

Kanal AçmaGelişen teknoloji birlikte kanallardaki tıkanmaların açılması işlemi de kolaylaşmış ve kırıp dökme işlemi ortadan kalkmıştır. Gelişen teknolojiyi itina ile yakından takip eden firmamız, en son teknolojiyi kullanarak tıkalı kanal açma işlemini çok kısa sürede, sorunsuz ve etkili şekilde gerçekleştirmektedir.

Meydana gelen tıkanmanın tespit edilmesi için gider borularından sokulan görüntüleme özelliğine sahip cihazların yardımı ile kanaldaki her noktanın tek tek ve dikkatle incelenmesi sonucunda tıkalı bölge ya da bölgelerin noktasal tespitleri yapılarak en doğru müdahale gerçekleştirilir.

Cihazların ucunda bağlı olarak bulunan kalın tellerin giderden içeri sokulması ile birlikte tıkanıklığa sebep olan bütün maddelerin parçalanarak giderden veya kanaldan temizlenmesi işlemi en sağlıklı ve en etkili şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu işlem gerçekleştirilirken borulara/kanala hiçbir zarar verilmemektedir.

Çok kısa sürede gerçekleştirilen bu işlemle tıkanıklık sorunu tamamen ortadan kalkar.

Kanal açma sorununuzu giderecek en doğru adres; hiç şüphe yok ki işinde uzman ve yılların tecrübesine sahip ekiplerimiz ile Petek Tesisat. 7/24 Müşteri Hizmetleri ve Teknik Destek Hattımızı günün her saatinde arayabilirsiniz. Teknik servis ekibimiz sizin istediğiniz zamanda sorununuza en etkili şekilde müdahele edecektir.

Kanal Açma Servisimiz

  • Kanal açma robotu ile ev, apartman, işyeri, hastane, otel, yemekhane, fabrika vb. yerlerin bina içi ve bina dışı tıkalı giderlerin/kanalların hatlarının kırıp, dökmeden açılması.
  • Kanal jeti ile kanal yıkama
  • Özel kamera sistemi ve kanal görüntüleme robotu ile kanal görüntüleme
-