Kavacık Su Kaçağı Tespiti

Kavacık Su Kaçağı Tespiti

Kavacık Su Kaçağı Tespiti, Petek Tesisat’ın Kavacık ve Beykoz’da hizmet verdiği su kaçağı tespit, tamir, tıkanıklık açma ekibidir.

Hizmetlerimiz kategorisi altında hangi hizmetleri verdiğimizi ve bu hizmetlere ait detayları siz değerli müşterilerimizle paylaşmıştık. o nedenle burada detaya girmeyeceğiz. Özetle geçeceğiz.

Firmamız, daha yeni bir sektör olan, mazisi bir kaç yıl öncesine dayanan teknolojik ekipmanlarla noktasal su kaçağı tespiti, su kaçağı tamiri, tesisat bakımı, tıkalı lavabo/gider açma hizmetleri vermektedir.

Günümüz teknolojisi ile tesisatlarda meydana gelen çatlaklar veya delinmeler sonucu oluşan sızıntı ya da kaçak noktası noktasına tespit edilebilmektedir. Tesisatlarımızın sıcak su hattında meydana gelen sızıntı veya kaçak termal kameralar ile %100 garantili olarak kısa süre içinde tespit edilebilmektedir. Tesisatımızın soğuk su hattındaki sızıntı ya da kaçak ise özel dinleme cihazları ile yine %100 garantili olarak çok kısa bir sürede tespit edilmektedir.

Daha bir kaç sene öncesine kadar büyük meşakat, büyük bir sıkıntı ve maliyet olan su kaçağı sorununa temiz, etkili ve ekonomik bir çözüm kazandıran bu teknolojik ekipmanlar ile firmamız 3 yıldır İstanbul, Kocaeli (İzmit) ve Adapazarı (Sakarya) illerinin tüm ilçelerinde ve mahallelerinde hizmet vermektedir.

Merkezi Anadoluhisarı’nda olan Petek Tesisat, Kavacık su kaçağı tespiti ve tamiri hizmet ekibi ile Kavacık, Paşabahçe, Beykoz, Riva, Acarkent, Rüzgarlıbahçe, Anadolukavağı ve diğer civar semtlerde faaliyetlerini sürdürmektedir. Kavacık ekibimiz, su kaçağı tespiti, su kaçağı tamiri, tesisat bakımı ve tıkanıklık açma (pimaş açma, lavabo gideri açma, klozet gideri açma, yağmur suyu gideri açma) hizmetleri vermektedir.

Tespit Yöntemleri
1. Termal kamera ile su kaçağı tespiti
2. Özel dinleme ekipmanları ile su kaçağı tespit

Tamir İşlemi
Su kaçağının veya sızıntının olduğu yer tespit edildikten sonra sadece 1 fayanslık alan kırılarak sorunlu bölgeye ulaşılır ve bu bölgeye uzun yıllar bir daha sorun çıkarmayacak şekilde gerekli müdahale yapılır.

Garanti
Petek Tesisat ekipleri tarafından yapılan tüm tespit ve tamir (onarım) işlemleri %100 olmak üzere 6 ay garantilidir.

Lütfen Müşteri Hizmetleri’nden ya da Teknik Servis Ekibi’nden randevu alınız.

Randevu İçin:
Teknik Servis / Teknik Destek: 0542 434 02 02
Müşteri Hizmetleri: 0216 634 06 36

 

Kavacık Su Kaçağı Tespiti

Petek Tesisat Kavacık Ekibi