Kadıköy Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

Kadıköy Su Kaçağı Tespiti ve TamiriKadıköy Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

Kadıköy Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

Petek Tesisat olarak Kadıköy ilçesinde görevli ekibimiz kırıp dökmeden su kaçağı tespiti, su kaçağı tamiri, tesisat bakımı, su tesisatı yenileme, pis su kaçağı tespiti, pis su kaçağı tamiri ve kırıp dökmeden tıkanıklık açma (pimaş açma, gider açma, lavabo açma, banyo gideri açma, tuvalet gideri açma, mutfak gideri açma, yağmur suyu gideri açma, çamaşır ve bulaşık makinesi gideri açma) hizmetleri vermektedir.

Firmamız, daha yeni bir sektör olan, mazisi bir kaç yıl öncesine dayanan teknolojik ekipmanlarla noktasal su kaçağı tespiti, su kaçağı tamiri, tesisat bakımı, tıkalı lavabo/gider açma hizmetleri vermektedir.

Günümüz teknolojisi ile tesisatlarda meydana gelen çatlaklar veya delinmeler sonucu oluşan sızıntı ya da kaçak noktası noktasına tespit edilebilmektedir. Tesisatlarımızın sıcak su hattında meydana gelen sızıntı veya kaçak son teknoloji ürünü olan termal kameralar ile %100 garantili olarak kısa süre içinde kırıp dökmeden tespit edilebilmektedir. Tesisatımızın soğuk su hattındaki sızıntı ya da kaçak ise son teknoloji ürünü özel dinleme cihazları ile yine %100 garantili olarak çok kısa bir sürede kırıp dökmeden tespit edilmektedir.

Daha bir kaç sene öncesine kadar büyük meşakat, büyük bir sıkıntı ve maliyet olan su kaçağı sorununa temiz, etkili ve ekonomik bir çözüm kazandıran bu teknolojik ekipmanlar ile firmamız 3 yıldır İstanbul, Kocaeli (İzmit) ve Adapazarı (Sakarya) illerinin tüm ilçelerinde ve mahallelerinde hizmet vermektedir.

Merkezi Anadoluhisarı’nda olan Petek Tesisat, Kadıköy su kaçağı tespiti ve su kaçağı tamiri hizmet ekibi ile moda, bostancı, suadiye, fenerbahçe, cadde bostan, altunizade, bağlarbaşı, fikirtepe ve diğer civar semtlerde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kadıköy ekibimiz, su kaçağı tespiti, su kaçağı tamiri, tesisat bakımı ve tıkanıklık açma (pimaş açma, lavabo gideri açma, klozet gideri açma, yağmur suyu gideri açma) hizmetleri vermektedir.

Tespit Yöntemleri (Kırıp-dökmeden noktasal olarak)
1. Termal kamera ile su kaçağı tespiti
2. Özel dinleme ekipmanları ile su kaçağı tespiti

Tamir İşlemi
Su kaçağının veya sızıntının olduğu yer tespit edildikten sonra sadece 1 fayanslık alan kırılarak sorunlu bölgeye ulaşılır. Kırılan bu bölgeye uzun yıllar bir daha sorun çıkarmayacak şekilde gerekli müdahale yapılır.

Kadıköy Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

Garanti
Petek Tesisat ekipleri tarafından yapılan tüm tespit ve tamir işlemleri %100 garanti kapsamındadır. %100’den makssat malzeme ve işçiliktir. Garanti süresi 2 (iki) yıl garantilidir.

Lütfen Müşteri Hizmetleri’nden ya da Teknik Servis Ekibi’nden randevu alınız.

Randevu İçin:
Teknik Servis / Teknik Destek: 0542 434 02 02
Müşteri Hizmetleri: 0216 634 06 36

Kadıköy Tesisat bir Petek Tesisat iştirakidir. Daha detaylı bilgi için lütfen bizi arayın.

-