Avcılar Su Kaçağı Tespiti

Avcılar Su Kaçağı Tespiti
Avcılar Su Kaçağı Tespiti

Avcılar Su Kaçağı Tespiti Hizmeti

Petek Tesisat olarak Avcılar ilçesinde görevli ilçe geneline hizmet veren bir ekibimiz mevcuttur. Termal kamera ve akustik dinleme cihazı ile kırıp dökmeden tesisastlardaki kaçağı tespit eden ekibimiz, bu tespit işlemi esnasında hiçbir yeri kırıp dökmedikleri gibi, hiçbir yere de en ufak zarar vermezler. Yapılarınızda en ufak tahribat olmadan yapılan su kaçağı tespiti işleminde %100 başarı sağlanır. Kaçağın olduğu yer noktasal olarak tespit edilir. İşinin uzmanı olan ekibimiz, tespit ettiği bölgeledeki bir fayansı ya da karoyu kırıp tesisatın çatlamış veya delinmiş olan bölgesine ulaşır. Hasarın derecesine göe gerekli müdaheleyi yaparak sorunu ortadan kaldırır. Üstelik firmamız bu işlemlere %100 garanti vermektedir.

Firmamız İstanbul geneline dağılmış uzman ekipleri ile daha yeni bir sektör olan, mazisi bir kaç yıl öncesine dayanan teknolojik ekipmanlarla noktasal su kaçağı tespiti, su kaçağı tamiri, tesisat bakımı, tıkalı lavabo/gider açma hizmetleri vermektedir.

Günümüz teknolojisi ile tesisatlarda meydana gelen çatlaklar veya delinmeler sonucu oluşan sızıntı ya da kaçak noktası noktasına tespit edilebilmektedir. Tesisatta var olan bir sızıntıyı kırıp, dökmeden ve hatta hiçbir yerde en ufak bir tahribata sebep olmadan tespit edebilmek teknolojik aletler ile artık mümkündür. Hem daha kısa sürede, hem daha az maliyetle, hem de etrafı şantiye çevirmeden bu önemli sorunu çözüme kavuşturmak mümkündür. Bu yeni yöntem ile ciddi miktarlarda tasarru sağlanmaktadır. Eski yöntemlere göre çok kısa sürede sonuçlandırılması da cabasıdır.

Sıcak Su Kaçağı Tespiti

Tesisatlarımızın sıcak su hattında meydana gelen sızıntı veya kaçak son teknoloji ürünü olan termal kameralar ile %100 garantili olarak kısa süre içinde kırıp dökmeden tespit edilebilmektedir. Tesisatımızın soğuk su hattındaki sızıntı ya da kaçak ise son teknoloji ürünü özel akustik dinleme cihazları ile yine %100 garantili olarak çok kısa sürede kırıp dökmeden tespit edilmektedir.

Daha bir kaç sene öncesine kadar büyük bir zahmet, büyük bir sıkıntı ve maliyet olan su kaçağı sorununa temiz, etkili ve ekonomik bir çözüm kazandıran bu teknolojik ekipmanlar ile firmamız 3 yıldır İstanbul, Kocaeli (İzmit) ve Adapazarı (Sakarya) illerinin tüm ilçelerinde ve mahallelerinde hizmet vermektedir. İstanbul’da ilçe bazlı ekipleri ile de sorunlarınıza en kısa zamanda müdahale edebilmektedir.

Avcılar Su Kaçağı Tespiti

Avrupa yakası merkezi Bağcılar’da olan Petek Tesisat, Avcılar su kaçağı tespiti ve su kaçağı tamiri hizmet ekibi ile Avcılar ilçe sınırları ilçesinde yer alan her yerleşim birimine hizmet vermektedir. Avcılar ekibimiz, su kaçağı tespiti, su kaçağı tamiri, tesisat bakımı ve tıkanıklık açma (pimaş açma, lavabo gideri açma, klozet gideri açma, yağmur suyu gideri açma) hizmetleri vermektedir.

Tespit Yöntemleri (kırıp dökmeden noktası noktasına cihazla su kaçağı tespiti)
1. Termal kamera ile su kaçağı tespiti
2. Özel dinleme ekipmanları ile su kaçağı tespit

Tamir İşlemi
Su kaçağının veya sızıntının olduğu yer tespit edildikten sonra sadece bir fayanslık alan kırılarak hasarlı bölgeye ulaşılır ve bu bölgeye uzun yıllar bir daha sorun çıkarmayacak şekilde gerekli müdahale yapılır.

Avcılar Su Kaçağı Tespiti Garanti

Petek Tesisat’ın uzman ekipleri tarafından yapılan tüm su kaçak tespit ve tamir işlemleri %100 garanti kapsamındadır. Garanti süresi ise 2 (iki) yıldır.

Lütfen Müşteri Hizmetleri’nden ya da Teknik Servis Ekibi’nden randevu alınız.

Randevu İçin:
Müşteri Hizmetleri, Teknik Servis / Teknik Destek: 0542 434 02 02